تبلیغات
وب لژیون مسافر ابراهیم موحدی www.c60ebi.ir - کارگاه آموزشی خصوصی مسافران(جهانبینی و فرق نگاه مسافر با معتاد) شنبه 94/12/8
به نام قدرت مطلق؛ الله

جلسه دوم از دور ششم كارگاه های آموزشی خصوصی مسافران

كنگره 60 منطقه خمینی شهر شعبه امین گلی؛ روز شنبه مورخ 8 اسفند 94

به نگهبانی: مسافر محمد حسن  استادی: مسافر بهرام  و دبیری: مسافر محمد

با دستور جلسه: جهانبینی و فرق نگاه مسافر با معتاد راس ساعت 17 شروع بکار نمود.

http://s6.picofile.com/file/8252462350/IMG_0549.JPG

در کنگره توسط آقای مهندس واژه مسافر جایگزین واژه معتاد شد تا شخص قصد و هدف خود از ورود به کنگره و طی کردن این سفر را متوجه شود و با تصمیم گیری صحیح بتواند به رهایی برسد.


گزارش کامل در ادامه مطلب...

جایگاه استادی را به برادر هم لژیونی مان آقا بهرام 
و به راهنمای بزرگوارمان؛ آقا ابراهیم تبریک می گوییم
و برای این عزیزان آرزوی بهترین ها را داریم.
 


http://s7.picofile.com/file/8252462676/IMG_0552.JPG

استاد محترم فرمودند:

در مورد دستور جلسه این هفته اول به واژه اعتیاد باید توجه نمود که در جامعه شخصی که مصرف کننده مواد مخدر است همیشه در معرض الفاظ نادرست قرار دارد و خود واژه معتاد هم به عنوان ناسزا بکار برده می شود حتی در بین خود مصرف کنندگان مواد مخدر هم همین طور است. به همین دلیل آقای مهندس واژه معتاد را از کنگره حذف نمودند. در مورد اعتیاد هم باید گفت که از کلمه عود گرفته شده به معنای برگشتن . کاری که مرتبا در یک ساعت مشخص تکرار می شود. مانند خوابیدن که اگر از ساعت همیشگی خود بیشتر بیدار بمانیم دچار رخوت و خستگی شده و از تعادل خارج می شویم.

درNGO  های دیگر در رابطه با مسئله اعتیاد به راحتی بهانه و توجیه هایی درست کرده اند که فرد معتاد به واسطه آن دست به هر گونه ضد ارزشی می زند و چون این افراد از ضمیر ما استفاده می کنند، در جامعه پزشکی این رفتارها به همه افراد معتاد نسبت داده شد و به قول آقای مهندس مانند چماق بر سر بیماران اعتیاد کوبیدند. در کنگره توسط آقای مهندس واژه مسافر جایگزین واژه معتاد شد تا شخص قصد و هدف خود از ورود به کنگره و طی کردن این سفر را متوجه شود و با تصمیم گیری صحیح بتواند به رهایی برسد.

در کنگره بر جسم ، روان و جهان بینی کار می شود و با بکار بردن واژه ی مسافر، انرژی مثبتی هم به خود فرد و هم به افراد حاضر در جلسه القاء می گردد و این سبب می شود شخص حال بهتری پیدا کند.

http://s7.picofile.com/file/8252462742/IMG_0556.JPG


منبع : کنگره 60 نمایندگی امین گلیطبقه بندی: گزارش جلسات کنگره 60، 
برچسب ها: کنگره 60، درمان اعتیاد، جهان بینی، دستور جلسات، جهانبینی وفرق معتاد ومسافر،  

تاریخ : یکشنبه 9 اسفند 1394 | 10:11 ب.ظ | نویسنده : مسافر حسین | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.