تبلیغات
وب لژیون مسافر ابراهیم موحدی www.c60ebi.ir - کارگاه آموزشی خصوصی مسافران به استادی آقا ابراهیم روز یکشنبه مورخ 1396/09/012
به نام قدرت مطلق؛ الله

 روز یکشنبه مورخ 12 آذرماه 1396 جلسه اول از دور دوازدهم کارگاه‌های آموزشی خصوصی

مسافران کنگره 60 منطقه خمینی شهر نمایندگی امین گلی 

به استادی کمک راهنمای محترم؛ مسافر ابراهیم موحدی

نگهبانی مسافر سعید و دبیری مسافر اسدالله و با دستور جلسه 

" رابطه یادگیری با معرکه گیری " رأس ساعت 17 برگزار شد.

 یادگیری با معرکه گیری یک رابطه تنگاتنگ و شباهت‌هایی با هم دارند. 

هر دو دارای گردهمایی هستند. این گردهمایی می‌تواند دو نفره یا چند نفره باشد.

مبحث مشخص می کندکه این مکان جای آموزش ویادگیری است یا مکانی برای معرکه گیری! 

در ادامه مطلب بخوانید...


 سخنان استاد محترم:

در ابتدا خداوند را شاکر و سپاسگزارم که توفیق خدمت در این جایگاه را به بنده داد تا در خدمت شما عزیزان باشم.

یادگیری با معرکه گیری یک رابطه تنگاتنگ و شباهت‌هایی با هم دارند. هر دو دارای گردهمایی هستند . این گردهمایی می‌تواند دو نفره یا چند نفره باشد.مبحث مشخص می کند که این مکان جای آموزش و یادگیری است یا مکانی است برای معرکه گیری!

 ما در کنگره 60 معتقد هستیم هدف از خلقت انسان بر روی کره زمین دقیقاً آموزش و خدمت است، یعنی ما در اصل درست آموزش نگرفته‌ایم که به بیراهه رفته‌ایم. امروز در کنگره 60 یک چیز را باید یاد بگیریم که ما تا آخر عمر باید آموزش بگیریم. فرا گیری آموزش مانند دوچرخه سواری است. یعنی زمانی که در حال رکاب زدن به دوچرخه هستید در حرکت اید اما هر زمانی که از رکاب زدن باز بمانید متوقف می‌شوید.

 حضرت محمد (ص) می‌فرماید: زگهواره تا گور دانش بجوی. چرا؟ ابوریحان بیرونی در واپسین لحظات عمر به همکار خود فرمودند: که آن معادله ریاضی راه حلش چه بود؟ دوست دارم آخر عمر هم این معادله را یاد بگیرم.

خود من شخصاً از سی دی‌های هفتگی آقای مهندس غافل نمی‌مانم. چرا؟ چون من نیاز به آموزش دارم و باید به روز باشم. هر زمانی که این فکر به سراغ من آید که تو خیلی می دانی، تمام است. این یعنی در آستانه سقوط قرار گرفتن شخص من!

هر کدام از این منابع آموزشی کنگره 60 دنیایی از آموزش است که ما خیلی راحت از آن‌ها می‌گذریم. از خود سؤال کنید که تا به حال چند عدد سی دی گوش کرده‌اید؟ قول می‌دهم اگر دوباره سی دی‌ها را از اول گوش کنید، مطالب جدیدتری به دست می‌آوردید که دفعه اول از کنار آن‌ها گذشته‌اید.

 سی دی‌های آموزشی کنگره رابطه مستقیمی با یاد گیری دارد، ما باید از منابع آموزشی کنگره استفاده کنیم. اگر از این منابع استفاده نکنیم یعنی یادگیری ما متوقف شده است و در نتیجه وارد دسته معرکه گیر می‌شویم.

 ما نیستیم که معرکه را انتخاب می‌کنیم بلکه معرکه هست که ما را انتخاب می‌کند. در همه شعب متاسفانه مکان‌هایی برای معرکه گرفتن داریم. کافی است دو نفر باشند که آموزش‌هایشان متوقف شده باشد.

 چرا می گوییم سیگارکشیدن ضدارزش است؟ برای این که هر جایی که سیگار مصرف می‌کنند آنجا مکانی است برای معرکه گرفتن! رهجویی که در حال یادگیری است نق نمی‌زند. آقای مهندس می‌فرماید: ما در کنگره هم عقاب داریم هم مگس! با عقاب‌ها بپرید که شما را به بلندای آسمان می‌برند با مگس‌ها نپرید چون شما را به طرف سطل زباله هدایت می‌کنند.

 ما تا آخر عمر باید آموزش بگیریم و به روز باشیم باید روز به روز دانایی ما افزایش پیدا کند تا انشاالله به حال خوش برسیم. سعی کنید از حاشیه‌ها دوری کنید؛ چرا که حاشیه و معرکه گیری باعث بدبختی و سقوط می‌شود. این دستور جلسه بسیار مهم و حائز اهمیت می‌باشد چرا که از روزی که کنگره تأسیس شده است تا الان بوده و هست و ما به این آموزش شدیدا نیازمندیم.      

 

منبع: کنگره 60 نمایندگی امین گلی اصفهان
طبقه بندی: گزارش جلسات کنگره 60،  جهان بینی، 
برچسب ها: کنگره 60، درمان اعتیاد، ابراهیم موحدی، رابطه یادگیری با معرکه گیری،  

تاریخ : دوشنبه 13 آذر 1396 | 09:58 ب.ظ | نویسنده : مسافر مهدی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.